www.cvonline.hu
Innovation & Continuous Improvement mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.05.
Jelentkezési határidő: 2017.08.10.
Hirdetés azonosító: 1172364
lejárt

Nemzetközi hátterű gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelést érintő problémák azonosítása, vezetőség támogatása adatokkal
  • A kiválasztott legfontosabb problémák megoldására indított projektek koordinálása
  • A folyó projektek dokumentálása, megtakarítások számítása, nyilvántartása
  • Kapcsolattartás az aktuális European Deployment Champion-nal
  • Tréningek tartása a dolgozók számára
  • A tréningekhez kacsolódó projektmunka elméleti és gyakorlati támogatása (coaching)
  • A projektekhez kapcsolódó feladatok teljes körű, önálló elvégzése
  • A társosztályok támogatása statisztikákkal, adatelemzésekkel, beszállítói vizitek támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Six Sigma Green Belt képesítés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Előadói készség a tréningekhez
  • Problémamegoldó módszerek ismerete
  • A problémák adatközpontú megközelítése
  • Precíz, önálló munkavégzésre való alkalmasság

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Professzionális képzések
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.