Innovációs projektmenedzser és megújuló energia projektmenedzser

  • A hirdetés 942 napja lejárt

Az idén 11 éves European Conformity Check Vállalkozásfejlesztési Tanácsadó Intézet - a pályázatírási, a tanácsadói és a finanszírozási területen - közel 40 fős létszámával a hazai tanácsadói piac egyik kiemelkedő, továbbra is dinamikusan fejlődő képviselőjévé vált.

Intézetünk a meglevő kapacitásának lekötöttsége kapcsán

(akár azonnali munkakezdéssel is)

tapasztalt munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a potenciális ügyfelek igényeinek egyeztetése és projektek generálásában és előkészítésében való részvétel,
  • tanácsadás a legmegfelelőbb konstrukció kiválasztása kapcsán, ill.
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • együttműködés a finanszírozási területtel,
  • a pályázatírás és szerződéskötés előkészítése,
  • a teljes pályázati dokumentáció összeállítása,
  • nyertes pályázatok esetén az ügyfél képviselete a támogatást nyújtó szervezetnél és helyszíni ellenőrzéseken való részvétel,
  • pályázati elszámolások komplett menedzselése,
  • jelentések készítése és dokumentációk összeállítása, ill.
  • a beruházás állapotának, a pénzügyek és a könyvelés ellenőrzése.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi-számviteli végzettség,
  • releváns, minimálisan 2 éves tapasztalat szakmai tapasztalat,
  • nagyfokú teherbírás,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • az EMIR rendszer ismerete,
  • B típusú jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • saját ügyfélkör,
  • tárgyalóképes angol, ill. német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • dinamikus csapat,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem és
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette a figyelmét, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

A pályázati anyagnak tartalmaznia kell a következőket:

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajz,
  • magyar nyelvű motivációs levél és
  • referencialista.

További információk: Link megjelenítése.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő