www.cvonline.hu

Innovációs Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 663 napja lejárt

Lemezmegmunkálással foglalkozó borsod megyei nemzetközi partnercégünk számára keresünk Innovációs Fejlesztőmérnök kollégát. A pozícióban elvárás az új termék tervezésében való jártasság és legalább középfok angol vagy német nyelvtudás. Az új kolléga számára fejlett, magas színvonalú környezet, nemzetközi karrier – és fejlődési lehetőség, változatos technológiák biztosítják a kihívásokkal teli szakmai munkát.

Cégünk, az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár hetedik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A vállalat termékeinek prototípus- és széria tervezése illetve validálása
  • Applikációs termékfejlesztési folyamatok véghezvitele APQP irányelvek alapján, különös tekintettel a gyárthatósági és a költségoptimalizálási célokra
  • A termék- és folyamat előírásoknak való megfelelőség biztosítása
  • Meglévő termékek költségoptimalizálásának megvalósítása
  • Applikációs projektek koordinálása a vevőkkel szorosan együttműködve
  • CAD 2D és 3D rajzok, modellek készítése, változtatása CATIA V5-ös szoftverrel
  • Adatbázisok kezelése, prezentációk, beszámolók készítése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy gyártástechnológiai végzettség
  • CAD rendszerek alkalmazásában szerzett 1-5 éves tapasztalat és MS Office ismeretek
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Legalább középfok szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás, nagy hatékonyságú, céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Vevőközpontú gondolkodás

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Korszerű technológia, folyamatos innováció
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi nagyvállalati környezetben
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Borsod megye
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő