www.cvonline.hu

Ingatlanvagyon értékelő

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság

munkatársat keres

Feladatok:

  • Értékbecslési szakvélemények elkészítése, érték-megállapítás, (helyszíni szemle,  elemzés, konzultáció, számítás, anyag lezárása,)
  • A munkakör magába foglalja a feladathoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzését.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, vagy műszaki végzettség
  • Ingatlanközvetítő és értékbecslő szakképesítés (OKJ 54-es), érettségi
  • jogosítvány
  • Számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Word, MS Excel, Internet)
  • Gyors, önálló, precíz munkavégzés a felelősség vállalása mellett pontosság, terhelhetőség
  • Minimum 3 éves értékbecslői gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

RICS Értékbecslés  kiadványba foglalt – Szakmai Követelmények az IVSC Nemzetközi Értékbecslési Szabvány ismerete és használata

Amit kínálunk:

  • Közös megegyezés szerinti jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Budapest I. kerület Attila út

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot, motivációs levelet várunk havi bruttó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015. január 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő