www.cvonline.hu

Ingatlanüzemeltetési karbantartási-műszaki vezető

  • A hirdetés 816 napja lejárt

Vállalkozásunk budapesti (XVII. kerületi) munkahelyre

munkakörbe munkatársat keres
(Teljes munkaidőben, számítógépes ismerettel, középfokú műszaki vagy szakirányú végzettséggel)

Főbb feladatok, munkák:

  • ingatlan üzemeltetési tevékenység szervezése, operatív irányítása országos szinten;
  • karbantartási ütemterv készítése, feladat elvégeztetése és ellenőrzése,
  • beérkezett ad. hoc hibák kezelése, feldolgozása,
  • egyedi munkák felmérése, árajánlatok készítése
  • megrendelőkkel, alvállalkozókkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • alvállalkozók felkutatása, pályáztatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. középfokú műszaki, építőipari vagy szakirányú végzettség,
  • min. három éves vállalkozásnál, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Office programok ismerete,
  • önálló rugalmas munkavégzés,
  • összefüggésekben való gondolkodás,
  • jó kommunikációs készség,
  • kiváló probléma megoldás,
  • türelem, empátia.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • társasházkezelő vagy ingatlankezelő végzettség
    építőipari, gépészeti, szakipari, műszaki végzettség
    idegen nyelvtudás,
  • Archicad, TERC, GRAPHISOFT program felhasználó szintű, gyakorlati ismerete
Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő