www.cvonline.hu

Ingatlanüzemeltetési asszisztens

  • A hirdetés 692 napja lejárt

A Layer Kft.,

Békés megye egyik meghatározó építőipari szereplője munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ingatlanüzemeltetési asszisztens

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • üzemeltetésben, adminisztrációs területesen szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, igényes munkavégzés
  • megbízhatóság, precizitás
  • jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • informatikai ismeret

Főbb feladatok:

  • az üzemeltetési vezető munkájának támogatása
  • az ingatlanokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • bérlőkkel való kapcsolattartás
  • közműcégekkel való kapcsolattartás
  • különböző kimutatások készítése

Munkavégzés helye:
Békés megye Szeghalom, Layer Kft. telephelye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, motivációs levéllel kiegészített részletes szakmai önéletrajzát, jövedelemigényével 2015.06.25-ig az alábbi címeken várjuk.

5520 Szeghalom, Kandó u. 1.
Bővebben: Link megjelenítése

Helyek Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő