www.cvonline.hu

Ingatlantanácsadó

  • A hirdetés 902 napja lejárt

Az  AVATAR Ingatlan Csoport ingatlanközvetítő hálózata

Ingatlan tanácsadókat

keres

Budapesten a XI. kerületi Bartók Béla úton lévő irodájába.

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája és tenni akar céljai megvalósításáért, akkor az AVATAR Ingatlan Csoportnál elérheti ezt!

Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon budapesti hálózatunkhoz!

Feladatok:

  • eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések kötése
  • az értékesítési folyamat menedzselése
  • ingatlan bemutatások szervezése
  • vételi ajánlatok és ügyletzárások
  • közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében

Amit kínálunk:

  • fix jövedelem + kimagasló jutalékrendszer
  • a munkával kapcsolatos költségek (telefon, hirdetés, stb.) átvállalása betanulási időszakban
  • Budapesten 4.800 db értékesíthető ingatlan
  • felhasználó barát ingatlanközvetítői szoftver
  • professzionális know-how
  • értékesítés támogatás
  • díjmentes oktatások, tréningek
  • modern irodai háttér és infrastruktúra
  • központi helyen lévő iroda a város egyik legkeresettebb kerületében
  • kezdő ügyféladatbázis biztosítása
  • személyre szabott elméleti és gyakorlati (mentori) segítség

Amit elvárunk:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • ambiciózus gondolkodás, szorgalom
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • a folyamatos tanulásra való hajlandóság
  • önálló és csapat orientált munkavégzés
  • ápolt megjelenés

Bérezés, juttatások:

  • dinamikus, teljesítmény alapú jutalékrendszer, felső korlát nélkül,
  • már a betanulási időszakban is elérhető jövedelem,
  • a kezdő működési költségek támogatása,
  • rendszerünk lehetőséget biztosít passzív jövedelemszerzésére is.

Előny:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvismeret
  • ingatlanközvetítői szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, Belváros

Fényképes önéletrajzzal a lent megadott e-mail címre.