www.cvonline.hu

INGATLANREFERENS

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Foglalja el helyét irodánkban!

Amennyiben érdeklődést mutat az ingatlanközvetítés felé, lehetőséget lát a fellendülő ingatlanpiacban és kellő motiváltságot érez az értékesítéshez, ezeken túl szeret emberekkel foglalkozni, ért az ügyfelek nyelvén, kitartó és sikerorientált, akkor várjuk jelentkezését a DUNA HOUSE, Debrecen, Csapó utcai irodájába:

pozícióba

Országos és Debrecenben is egyaránt piacvezető, innovatív és ütemesen növekvő hálózatunk a kiemelkedő kereset lehetőségén túl, szakmai képzéseket, emberi értékeinek megbecsülését és kiváló munkahelyi légkört biztosít Csapattagjainak!

Hogyan képzeljük el új kollégánkat?

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik.
  • Céltudatos, szorgalmas és kitartó egyén.
  • Határozott személyiséggel bír.
  • Ügyfélorientált beállítottságú.

Mi jelenthet előnyt számunkra egy jelölt esetén?

  • Amennyiben van értékesítői tapasztalata.
  • Jogosítvánnyal, személygépkocsival bír.
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezik.
  • Ingatlanközvetítői gyakorlata is van.

Milyen feladatai lesznek az új munkatársunknak?

  • Megbízásokat kutat fel és szerződéseket köt.
  • Kapcsolatot tart és ápol az Ügyfelekkel.
  • Szakszerű bemutatja az ingatlanokat.
  • Előkészíti a megállapodásokat.

Milyen érvek szólnak mellettünk?

  • A piacvezető hálózat professzionális háttere.
  • Az ingatlanpiacban rejlő, erősödő potenciál.
  • Színvonalas iroda és rugalmas időbeosztás.
  • Összetartó, stabil, segítőkész Csapat.

Milyen juttatásokat kínálunk?

  • Dinamikus, teljesítményarányos jövedelmet.
  • Bónuszokkal növelhető jutalékrendszert.
  • Felső határ nélküli kereseti lehetőséget.
  • Extra, kiegészítő juttatásokat.

Melyik területeken kell tevékenykednie?

  • Debrecen és agglomerációja.
  • Hajdúszoboszló.

Hogyan jelentkezhet cégünkhöz?

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk 2015. július 15-ig.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő