www.cvonline.hu

Ingatlanreferens

  • A hirdetés 140 napja lejárt

ELJÖTT A TE IDŐD !!!  FIX FIZETÉS+JUTALÉK !!!

Csatlakozz a Budapest XIII. kerületi csapatunkhoz ingatlanreferensként. Amennyiben érdekel az ingatlanszakma és ki akarod venni a részed az ingatlanpiaci fellendülésből, jelentkezz hozzánk!

Amit kínálunk:

  • üzleti kockázat nélkül megalapozható vállalkozás
  • önálló időbeosztás
  • piacvezető cég szakértő munkatársainak kijáró szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség
  • személyre szabott elméleti és gyakorlati (mentori) segítség
  • tudásszintnek megfelelő, professzionális gyakornoki program

Egyéb juttatások:
dinamikus, teljesítmény alapú jutalékrendszer felső korlát nélkül
már a betanulás időszakában is elérhető jövedelem

Feladatok:

  • használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
  • ártárgyalások lebonyolítása
  • kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása

Ideális jelöltünk:

  • precíz, önálló, eredményorientált
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozott fellépés
  • kezdeményező, ambiciózus, nyitott a folyamatos fejlődésre
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik

Öt érv, amiért érdemes munkatársunkká válnod:

  • Nem korlátoz a munkaidő
  • Nincs szükség tapasztalatra
  • Csak a szorgalmadon és a képességeiden múlik az eredményességed
  • Komoly kapcsolati hálózatot építhetsz ki
  • Egyedi mentorprogram, minőségi szakmai és informatikai háttértámogatás

Amit nyújtunk:

  • villámgyors bevételek
  • extra jutalék minden egyes hitel– és biztosításközvetítés, valamint lakástakarék pénztári szerződés és energetikai tanúsítvány után
  • teljes körű marketingtámogatás - névjegykártya, hirdetések, táblák, szóróanyagok, autómatrica
  • gyorsan járható karrierút extra juttatásokkal országos hálózati találkozók, regionális csapatépítő napok, irodai motivációs túrák

Ha a hirdetés alapos átolvasása és átgondolása után úgy érzed, hogy ez a lehetőség neked szól, kérjük küldd el részletes fényképes önéletrajzod a hozzátartozó kísérőlevéllel erre az lenti e-mail címre E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő