www.cvonline.hu

Ingatlanportfólió menedzser

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Megbízónk számára keresünk új munkatársat

pozícióba.

A pozícióval járó főbb feladatok, felelősségek: befektetési és ingatlanhasznosítási projektre alkalmas eszközök, pályázati lehetőségek felkutatása, értékelése és a társaság tulajdonát képező ingatlanok hasznosításával, üzemeltetésével kapcsolatos tevékenységek teljeskörű lebonyolítása.

Feladatok

Ingatlanhasznosítás:

  • Az ingatlanok piacképességének, hasznosíthatóságának vizsgálata,
  • bérbeadás lehetőségeinek feltérképezése, helyiségbérleti szerződés és keretszerződés kidolgozása,
  • ingatlanbemutató dokumentációk, árverési-, pályázati kiírások, adásvételi szerződések készítése, kapcsolattartás ügyfelekkel.
  • ingatlanok piaci forgalmi értékét meghatározó szakvélemények felülvizsgálata,
  • egyeztetés befektetőkkel, részvétel a döntés-előkészítési folyamatban, kapcsolattartás a követeléskezelési területekkel, alvállalkozókkal, bérlőkkel, fejlesztőkkel,
  • projektelemzések, kimutatások összeállítása,
  • idő- és pénzügyi ütemterv alakulásának nyomon követése, terv- és tényadatok eltérésének vizsgálata.
  • a projekt zárási munkáiban, pénzügyi elszámolásokban való aktív részvétel.

Vagyongazdálkodás:

  • Vagyonnyilvántartási feladatok,
  • külső (pl. ÁSZ) és belső (FB) ellenőrzések támogatása, adatszolgáltatás,
  • vagyonrendezési feladatok,
  • ingatlan- és portfólióértékelés,
  • belső értékelési szabályzatok felülvizsgálata.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági képzettség,
  • legalább 5 év gyakorlati tapasztalat ingatlanbefektetési, ingatlanhasznosítási tanácsadás teületén,
  • projektmenedzsment és üzletfejlesztési tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • kiterjedt kapcsolatrendszer szakmai körökben.

Előnyt jelent:

  • Projektfinanszírozásban való jártasság,
  • építészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol