www.cvonline.hu

Ingatlanpiaci szakértő

  • A hirdetés 74 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Ingatlanhasznosító Kft.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Az Ingatlanhasznosító portfoliójába tartozó ingatlanok érték-megállapításának elkészítése (asztal mellől és helyszíni),
  • Külső értékbecslők által készített értékbecslések szakmai ellenőrzése, validálása,
  • Döntés-előkészítők készítése,
  • Pénzügyi intézmény társterületei által kért állásfoglalások, kivizsgálások a problémás, nem egyértelmű ingatlannal kapcsolatos ügyek, illetve hozzájárulások kiadásával kapcsolatos ügyek esetében,
  • Hatóságokkal, ügyfelekkel történő levelezés, illetve velük történő telefonos ügyintézés, tájékoztatás szakmai ügyekben,
  • A beérkezett vételi ajánlatok értékelése, a vezetőség felé az ezzel kapcsolatos javaslat megtétele,
  • Ingatlanárveréseken való részvétel (8:00 – 20:00 között, hétvégén is).

Elvárások:

  • Legalább középfokú építőipari végzettség,
  • OKJ-s Ingatlanközvetítői végzettség,
  • Alapfokú informatikai ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány és saját tulajdonú személygépkocsi.

Előnyök:

  • Felsőfokú ingatlanvagyon értékelő végzettség,
  • Ingatlanhasznosítási területen vagy értékbecslői tevékenységben szerzett munkatapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • Precíz és munkájával szemben mindig igényes,
  • Szeretne megismerkedni a banki értékbecslési folyamat működésével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol