www.cvonline.hu
Ingatlanközvetítő
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.07.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.20.
Hirdetés azonosító: 959829
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:

Győr-Moson-Spoprom megyében újonnan induló Franchise hálózat irodájába keresünk gyakorlott vagy pályakezdő kollégákat.

Rád váró feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Ingatlanvásárlók igényeinek felmérése és kielégítése,
  • Meglévő adatbázissal való folyamatos kapcsolatfelvétel,
  • Eladók és vevők közötti közvetítés,
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs képesség és együttműködési készség
  • Alázat, kitartás, céltudatosság
  • Vállalkozó szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Színvonalas iroda és rugalmas időbeosztás.
  • Összetartó, stabil, segítőkész Csapat.
  • Családias hangulat
  • Fejlődési lehetőség
  • Karrier

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!