www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • A hirdetés 1158 napja lejárt
  • Tapasztalt ingatlanos vagy, de a mostani piacon már nehezen boldogulsz?
  • Elavult számítógépeken dolgozol?
  • Nem jut pénz a hirdetésekre, kiemelésekre?
  • Területi határok közé szorítanak?
  • Kevés a szakmai támogatás?
  • Magasak a költségeid?
  • Kevés a jutalékod?

Ha a fentiekre „igen” a válaszod, akkor nálunk a helyed!

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jutalék a piacon
  • Marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető magyar és külföldi online portálokon
  • Profi, egyszerűen használható ingatlan-nyilvántartási rendszer, automatahirdetési modullal
  • Keresztértékesítési lehetőség
  • Folyamatos magas szintű szakmai képzés
  • Nemzetközi vevőkör
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra
  • Rugalmasan alakítható munkaidő, változatos munkavégzés.
  • Központi helyen lévő iroda a város egyik legkeresettebb kerületében
  • Szakmai támogatás

Feladatok:

  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • OTP Bankcsoport saját portfoliójába tartozó ingatlanok értékesítésének lehetősége
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása
  • Kedvezményes pénzügyi termékek közvetítésének lehetősége

Elvárásaink:

  • Ambiciózus gondolkodás, szorgalom
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Pozitív gondolkodás
  • A folyamatos tanulásra való hajlandóság
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előny lehet:

  • OKJ-s képesítés (ingatlanértékesítő)
  • Számlaképesség
  • Angol, orosz nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest, nincs területi korlátozás.

Fényképes önéletrajzzal az e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő