www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • A hirdetés 859 napja lejárt

• Tapasztalt ingatlanos vagy, de a mostani piacon már nehezen boldogulsz?

• Elavult számítógépeken dolgozol?

• Nem jut pénz a hirdetésekre, kiemelésekre?

• Területi határok közé szorítanak?

• Kevés a szakmai támogatás?

• Magasak a költségeid?

• Kevés a jutalékod?

Ha a fentiekre „igen” a válaszod, akkor nálunk a helyed!

Amit kínálunk:

Kimagasló jutalék a piacon

Marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető magyar és külföldi online portálokon

Profi, egyszerűen használható ingatlan-nyilvántartási rendszer, automatahirdetési modullal

Keresztértékesítési lehetőség

Folyamatos magas szintű szakmai képzés

Nemzetközi vevőkör

Modern irodai háttér és infrastruktúra

Rugalmasan alakítható munkaidő, változatos munkavégzés.

Központi helyen lévő iroda a város egyik legkeresettebb kerületében

Szakmai támogatás

Feladatok:

Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése

OTP Bankcsoport saját portfoliójába tartozó ingatlanok értékesítésének lehetősége

Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása

Ügyletzárások menedzselése

Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében

Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Kedvezményes pénzügyi termékek közvetítésének lehetősége

Elvárásaink:

Ambiciózus gondolkodás, szorgalom

Megbízható, pontos munkavégzés

Jó kommunikációs készség

Pozitív gondolkodás

A folyamatos tanulásra való hajlandóság

Csapatmunkára való hajlandóság

Előny lehet:

OKJ-s képesítés (ingatlanértékesítő)

Számlaképesség

Angol, orosz nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest, nincs területi korlátozás.

Fényképes önéletrajzzal az e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő