www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Építsen karriert Magyarország legnagyobb ingatlanközvetítő hálózatánál! Soha nincs későn, nálunk érdemes újra kezdeni ingatlanközvetítőként vagy akár vezetőként!

Minden nap azon dolgozunk, hogy Ügyfeleink otthonkeresését, hitelfelvételét, egyéb ingatlan ügyeit együttes erővel megoldjuk.
Feladatunk az, hogy Ügyfeleink igényeit teljes hozzáértésünkkel szolgáljuk ki.

Aki nálunk dolgozik, professzionális képzési és egyedülálló informatikai rendszerrel támogatott, változatos, mégis előre tervezhető, kihívásokkal teli, rugalmas időbeosztású ingatlanértékesítői munkát végez. Minden új kollégának biztosítunk az induláshoz szükséges ügyfél állományt, egyéni készségekre szabott motivációs és teljesítményértékelő rendszert, kényelmes munkakörnyezetet annak érdekében, hogy mielőbb hatékonyan és számára is eredményesen dolgozhasson Debrecen egyik irodájának csapatában.

Feladatok:

  • megbízási szerződések megkötése eladó ingatlanok tulajdonosaival,
  • vevőink számára ingatlanok ajánlása és bemutatása tekintélyes adatbázisunkból,
  • ártárgyalások megszervezése, lebonyolítása,
  • kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel,
  • új ügyfelek felkutatása.

Amit kínálunk:

  • Változatos munkavégzés
  • Önállóan beosztott, kötetlen munkaidő
  • Professzionális háttér
  • Átképzések, továbbképzések
  • Kellemes munkahelyi légkör, jó csapat
  • KIEMELKEDŐ KERESETI LEHETŐSÉG
  • Garantált bevétel

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és szervezői készség
  • Teljesítmény orientált hozzáállás
  • Élettapasztalat
  • Saját autó

Amennyiben úgy érzi, hogy alkalmas lehet a feladatra, és nem csak egy munkát, hanem egy hivatást keres, akkor jelentkezzen az alábbi e-mail címre küldött önéletrajzával.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő