www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • A hirdetés 1138 napja lejárt

Energikus, motivált új kollégák jelentkezését várom, akik szeretik az embereket és nem kifogásokat keresnek, hanem mindig megoldást. Az ingatlanközvetítés fortélyait a legjobbaktól sajátíthatod el, amely életed végéig kényelmes megélhetést biztosít Neked. Egy dolgot biztosan tudok: az ingatlan örök és kitűnő befektetés. Számomra ez a szakma az élet. Ne légy elpocsékolt tehetség, velünk rájöhetsz miért vagy értékes.

KITARTÓ, KÖVETKEZETES MUNKÁVAL havi több százezer forintos kereseti lehetőség (teljesítményalapú jutalék valamint bónuszok) az ország legjobb ingatlanközvetítő hálózatánál, a Duna House-nál! Ha van benned kurázsi és még többre vágysz, nincs lehetetlen, nálunk lehetsz vezető, sőt, akár tulajdonos is!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • potenciális vevőknek megtalálni a megfelelő ingatlant (adatbázisban jelenleg 31000 eladó ingatlan)
  • eladható piacképes ingatlanoknak vevőt találni (jelenleg 50000 regisztrált vevőnk van)
  • kapcsolattartás leendő és új ügyfelekkel (fotók és hirdetési szövegek módosítása,az ingatlan eladásáig)
  • tárgyalások folytatása, üzletlezárás segítése

A jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • vállalkozói szemlélet
  • jó helyzetfelismerés, gyors problémamegoldás
  • magabiztosság, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs, meggyőzőkészség
  • értékesítői véna
  • humorérzék
  • min. érettségi
  • jó számítógépes ismeret
  • nyelvismeret, értékesítési tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Oktatás / Képzés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő