www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • A hirdetés 228 napja lejárt

A REGION IMMO 15 éve működő, 83 irodával rendelkező, ingatlanok közvetítésével és ezzel kapcsolatos teljes körű szolgáltatás nyújtásával foglalkozó, kis fluktuációval működő ingatlaniroda. Jelenleg budapesti csapatunkba keresünk új munkatársat

INGATLANKÖZVETÍTŐ

pozícióba.

Ha határozott, céltudatos és proaktív vagy, aki szívesen tesz saját és mások céljaiért, akkor jelentkezz csapatunkba! Nem számít se a korod, se nemed, se eddigi tapasztalatod, ha szívesen kommunikálsz, jó kapcsolatépítő vagy, akkor várunk szeretettel!

Feladatok

  • Új építésű és használt lakóingatlanok értékesítése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • ingatlanok bemutatása;
  • kapcsolódó adminisztráció elvégzése, szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Magabiztos, bátor hozzáállás
  • Értékesítői attitűd
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség

Amit kínálunk:

  • Megbeszélés szerinti fizetési és foglalkoztatási konstrukció
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, belváros
Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő