www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • A hirdetés 225 napja lejárt

Your Choice RE Kft

Ha egy stabil csapatban képzeled el a jövődet, ahol értékelik a bátorságod, kíváncsiságod, tanulás utáni vágyad és ahol örömmel néznek szembe a kihívásokkal, akkor a legjobb helyen jársz!

Az Immo1 Franchise Hálózat minőségi alapú képzési és működési rendszere, minden kolléga számára biztosítja a hosszútávú, magas és tervezhető
jövedelmet! Várjuk jelentkezésedet, ha komoly célokat tűztél ki és szívesen dolgoznál egy jó csapatban!

Főbb feladatok, munkák:

  • Új építésű és használt lakóingatlanok felkutatása innovatív módszerekkel;
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • ingatlanok bemutatása;
  • adásvételi szerződések előkészítése!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Eredmény orientált munkavégzés;
  • folyamatos célkitűzések;
  • közvetlen, nyitott személyiség;
  • csapatszellem;
  • igény a folyamatos fejlődésre!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Idegen nyelv ismerete;
  • felsőfokú végzettség;
  • Ingatlanközvetítő OKJ

Amit kínálunk:

  • Az ingatlanpiacon egyedülálló képzési rendszer;
  • folyamatos előrelépési lehetőség;
  • támogató vezetők;
  • rendszeres havi és negyedéves versenyek;
  • csapatépítő rendezvények;
  • tiszta, kulturált munkakörnyezet;

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat az alábbi email címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő