www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata

Ingatlanközvetítőket

keres

 Új Budapesti irodájába.

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar céljai megvalósításáért, akkor az OTP Ingatlanpontnál elérheti ezt!

Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon országos hálózatunkhoz!

Feladatok:

  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Piaci ingatlanok és a bankcsoport saját portfoliójának értékesítése
  • Pénzügyi termékek értékesítése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
  • Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
  • Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon
  • OTP tulajdonában lévő és piaci portfólió értékesítése
  • Kedvezményes OKJ.-s képzés biztosítása már az első három hónapban
  • Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer, amely rendelkezik például automata hirdetési modullal
  • A portfóliónkból választó ügyfeleink részére kedvezményes finanszírozási megoldások értékesítésének lehetősége
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra
  • Rugalmasan alakítható munkaidő
  • Változatos munkavégzés

Amit várunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítői attitűd
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő munkabírás
  • Ambiciózus gondolkodás
  • Csapatmunka
  • Számlaképesség

Előny:

  • Ingatlanközvetítői tapasztalat
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbi  e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő