www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • A hirdetés 655 napja lejárt

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata

Ingatlanközvetítőt

keres

Budapesten lévő irodájába.

Budán, a dinamikusan fejlődő OTP Ingatlanpont egyik legsikeresebb irodájába keressük két új kollégánkat.
Az OTP leányvállalataként üzemelő OTP Ingatlanpont célja a piaci portfólió bővítése és a bankcsoporti kínálattal együtt annak értékesítése. Néhány éves működésünk eredményeként közel hatvan irodát üzemeltetünk az országban, több mint félezer értékesítőnek biztosítunk munkát. Több ezer sikeres tranzakciót tudhatunk magunkénak, és a piaci részesedésünk kiemelkedő.

Megmutatjuk az utat, hogy átlagon felüli jövedelmed legyen.

Legyél részese sikereinknek, csatlakozz országos hálózatunkhoz!

Feladatok:

  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Piaci ingatlanok és a bankcsoport saját portfoliójának értékesítése
  • Pénzügyi termékek értékesítése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
  • Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
  • Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon
  • Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer,
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra
  • Rugalmasan alakítható munkaidő
  • Változatos munkavégzés

Amit várunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítői attitűd
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő munkabírás
  • Ambiciózus gondolkodás
  • Csapatmunka

Előnyt jelent:

  • Ingatlanközvetítői tapasztalat (de nem feltétel)
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítő / Területi képviselő
  • Ingatlanértékesítő
  • Közvetlen értékesítő
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő