www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő, tanácsadó

  • A hirdetés 727 napja lejárt

Ingatlanközvetítő

munkakörbe munkatársakat keresünk.

Cégünk a versenytársainál lényegesen kedvezőbb feltételeket és magasabb jutalékot kínál, nincs "asztalpénz" vagy rendszer használati díj, a munkatársakat telefonköltség, hirdetési költség nem terheli, az összes belső képzésünk ingyenes.

Feltételek:

  • rátermettség, jó kommunikációs készség, jó megjelenés,
  • kitartó, kreatív, szimpatikus és empatikus személyiség,
  • legalább érettségi,
  • számítógépes programok megfelelő szintű kezelése

Ingatlanközveítői szakmai tapasztalat, vagy ügyfélközpontú munkahelyen elért igazolható sikerek és tapasztalat előny, de nem követelmény.

És amit még kínálunk:

  • jó hangulat;
  • csapatszellem;
  • folyamatos ingyenes képzések;
  • innovatív légkör;
  • korrektség;
  • ember és ügyfélközpontúság;
  • a versenytársaknál nagyobb piaci jelenlét és reklám aktivitás;
  • barátságos irodák.

A jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, és lakhelyének feltüntetésével a következő email címre várjuk.

További információkat a Link megjelenítése weboldalon talál.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar