www.cvonline.hu

INGATLANKÖZVETÍTŐ - Nyíregyháza

  • A hirdetés 1149 napja lejárt

Több ügyfélre lenne szükséged? Bővíteni szeretnéd az ingatlan-portfóliódat? Pontosan ezt kínáljuk neked! Csatlakozz csapatunkhoz, és napi szinten ellátunk ingatlan iránt érdeklődőkkel. Csak rajtad múlik, hogy mennyit adsz el! Az érdeklődők és az ingatlan-portfólió biztosítása a mi dolgunk.

Az FHB Ingatlan Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

INGATLANKÖZVETÍTŐ

Nyíregyháza

Amit kínálunk:

  • fix munkabér és jutalék (ingatlan és pénzügyi közvetítés által generált bevételek 45-55%-át)
  • bővülő banki portfólió, fedezeti ingatlanok kezelése, értékesítés,
  • finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése egyedi honlapon és más online portálokon.

Az új munkatárs feladatai:

  • banki problémás hitelekkel érintett ingatlanok megbízásba vétele, hirdetés szervezése, értékestése, ügyfelek kezelése megyei szinten,
  • bankcsoport saját portfóliójába tartozó ingatlanok értékesítése megyei szinten,
  • az ingatlan iránt érdeklődők professzionális és gyors kiszolgálása.

Elvárások:

  • értékesítési tapasztalat (elsősorban ingatlan),
  • kapcsolatteremtő képesség, kiváló kommunikációs és meggyőzőkészség,
  • számlaképesség,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word),
  • ingatlanközvetítői OKJ 52 341 03 bizonyítvány,
  • pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga,
  • nyitott, problémamegoldó, magas stressz tűrő képességek, kiemelkedő munkabírás.
  • Adj el minél több ingatlant!

Ha felkeltettük az érdeklődésedet és be akarod bizonyítani, hogy tudsz ingatlant eladni, akkor te vagy a mi emberünk! Küldj egy fényképes önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő