www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő (jutalék)

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Belvárosban található, hálózat részeként működő ingatlaniroda keres új munkatársakat.

A budapesti ingatlan piac erős lendületére való tekintettel, megnyitottuk legújabb értékesítési irodánkat a Belváros szívében.
Az iroda erős, valamint nívós gyalogosforgalmat lebonyolító elhelyezkedéssel, közvetlen utcafronti megjelenéssel, magas infrastrukúrális ellátottságokkal rendelkezik.
 120m2-en, prémium minőségben került kialakításra, így remek teret biztosít leendő munkatársaink számára!
Angol, valamint további idegen nyelvek ismerete kifejezetten kamatoztatható, ezért előnyt jelent!

Feladatok:

  • Ingatlanok felkutatása, megbízásba vétele
  • Ingatlanok bemutatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Amit kínálunk:

  • Jutalék
  • Nálunk NINCS "ASZTALPÉNZ"
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Folyamatos és INGYENES képzés, továbbképzés
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Nincs területi kötöttség
  • Változatos munka
  • Teljes irodai struktúra hozzáférhetősége
  • Franchise hálózat által biztosított előnyök

Kompetenciák:

  • Magabiztosság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jártasság az ingatlanközvetítésben előny lehet
  • Angol nyelvtudás előny

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens

AROBS PANNONIA SOFTWARE Kft.

Nemzetközi hátterű cég termék disztribúciós fel...
Budapest, Pest

Recepciós

Császár Hotel Kft.

Budai szállodába keresünk szállodai tapasztalat...

Szállítmányozási értékesítő

Door To Door Express Kft.

Szállítmányozási értékesítő A munkavégzés hely...
Budapest, Pest, Tata, Székesfehérvár