www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő, értékesítő

  • A hirdetés 298 napja lejárt

Cégünk, mely a működési területén piacvezető, most 3 új munkatársat keres teljes munkaidőbe

ingatlanközvetítő, értékesítőt

területen.

Amennyiben szeretne egy stabil háttérrel rendelkező vállalkozás munkatársa lenni és olyan munkát keres, ahol a teljesítménye nagyban befolyásolja felfelé a kereseti lehetőségeit, akkor jelentkezzen hozzánk.

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelek kezelése
  • Ingatlanok bemutatása (tanácsadás, bérbeadás)
  • Telefonos, illetve személyes kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Ingatlan marketing feladatok
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Igényes megjelenés
  • Nyitott szemlélet
  • Csapat munka
  • Határidők precíz pontos betartása
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság

Amit biztosítunk:

  • Piacvezető cég által kínált stabil vállalati háttér
  • Munkavégzést támogató, egyéb juttatások
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai képzés
  • Előrelépési lehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Fiatal, dinamikus, barátságos, összetartó csapat

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a megadott email címre és mi rövid időn belül felvesszük veled a kapcsolatot.

Elérhetőség:
Borbély Csaba
+3670 671 67 89

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő