www.cvonline.hu

INGATLANKEZELŐ

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Magyar tulajdonú cég

munkatársat keres

Feladatok:

  • lakóingatlanok bérbeadásával kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • kapcsolattartás bérlőkkel, szolgáltatókkal, alvállalkozókkal, közös képviselőkkel
  • birtokba adás, birtokba vétel, részvétel társasházi közgyűléseken
  • rendszeres karbantartási feladatok megszervezése, lebonyolítása
  • szerződések előkészítése, kezelése, dokumentációk, nyilvántartások kezelése
  • kivitelezők és alvállalkozók munkájának ellenőrzése
  • számlák, teljesítési igazolások ellenőrzése

Szakmai feltételek:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • magas szintű, magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
  • legalább középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Személyes képességek:

  • megbízható, diszkrét, lojális személyiség
  • felelősségteljes, precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség, lényeglátás
  • határozott fellépés, szakmai igényesség, proaktivitás
  • rugalmasság, terhelhetőség, munkabírás
  • ügyfélközpontú, megoldás orientált magatartás

Előny:

  • ingatlankezelés, -üzemeltetés területén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható együttműködést
  • versenyképes juttatásokat
  • változatos, sokszínű munkát
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • kiváló munkahelyi légkört

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Munkaidő: napi 8 óra, teljes munkaidő

Kérjük, kizárólag olyan pályázó jelentkezzen, aki  maradéktalanul megfelel
VALAMENNYI feltételünknek!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a megfogalmazott elvárásoknak, kérem, juttassa el részletes fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre.

A jelentkezések beérkezésének határideje: 2015. március 5.

Kezdés várható ideje: Akár azonnal, megegyezés szerint.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő