www.cvonline.hu

INGATLANKEZELŐ / PROPERTY MANAGER

  • A hirdetés 428 napja lejárt

Te is része szeretnél lenni egy dinamikus, professzionális csapatnak?
Akkor az alábbi munkakört - azonnali kezdéssel - csakis NEKED ajánljuk:

CÉGÜNKRŐL:
A Bradley, Edwards & Associates több, mint 10 éve nyújt ügyfelei számára testreszabott ingatlankezelési szolgáltatásokat. Teljes körű megoldásokat nyújtunk az egyszerű ügyintézéstől a lakberendezésig, a bérbeadástól az értékesítésig.

FŐBB FELADATOK:

  • kapcsolattartás magyarországi és külföldi ügyfelekkel szóban és írásban
  • ingatlankezelési feladatok
  • karbantartások megszervezése és lebonyolítása
  • egyeztetés közüzemi szolgáltatókkal, társasházakkal
  • beérkező számlák felülvizsgálata, számlareklamációk intézése
  • CRM rendszerben történő adminisztráció
  • tulajdonosi kimutatások készítése

ELVÁRÁSOK:

  • magas színtű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • középfokú spanyol nyelvtudás előnyt jelent, de nem kritérium
  • ügyfélorientáltság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • precíz, proaktív munkavégzés
  • problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 8 órás, teljes munkaidő
  • fix fizetés
  • fejlődési lehetőség
  • biztos munkaadói háttér
  • változatos munka
  • jó munkahelyi légkör

EGYÉB RÉSZLETEK:
Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület
Munkaidő: 9.00 - 17.45
Kapcsolattartó: Csaba Enrique
URL: Link megjelenítése

Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre!