www.cvonline.hu

Ingatlankezelő / Property Manager

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Te is része szeretnél lenni egy dinamikus, professzionális csapatnak? Akkor az alábbi munkakört - azonnali kezdéssel - csakis NEKED ajánljuk:

Cégünkről:

A Bradley, Edwards & Associates ügyfelei számára nyújt testreszabott ingatlankezelési szolgáltatásokat. Teljes körű megoldásokat nyújtunk az egyszerű ügyintézéstől a lakberendezésig, a bérbeadástól az értékesítésig.

FŐBB feladatok:

  • kapcsolattartás magyarországi és külföldi ügyfelekkel szóban és írásban
  • ingatlankezelési feladatok
  • egyeztetés közüzemi szolgáltatókkal, társasházakkal
  • beérkező számlák felülvizsgálata, számlareklamációk intézése
  • karbantartások megszervezése és lebonyolítása
  • adminisztráció CRM rendszerben
  • tulajdonosi kimutatások készítése

Elvárások:

  • ügyfélorientáltság
  • magas színtű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • középfokú spanyol nyelvtudás előny
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • precíz, proaktív munkavégzés
  • erős problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 8 órás, teljes munkaidő
  • fix fizetés, havi 160-200 000 nettó
  • fejlődési lehetőség
  • biztos munkaadói háttér
  • változatos munka
  • jó munkahelyi légkör

Egyéb részletek:

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület

Munkaidő: 9.00 - 17.45

Kapcsolattartó: Csaba Enrique

URL: Link megjelenítése

Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat!