www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakértő

  • A hirdetés 457 napja lejárt

A MÁV Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

Fő feladatai:

  • Az ingatlankezelési/műszaki feladatok koordinálása, felügyelete az alvállalkozók felé, hogy az ingatlanok állaga korszerű legyen.
  • A szakterületével kapcsolatos szabályzatok, normák, tervek kidolgozását végzi.
  • A területi adatszolgáltatás összehangolását végzi.
  • Elemzéseket, összegző kimutatásokat készít.
  • Felügyeli a költségfelhasználást az éves költségterv betartása érdekében.
  • A felújítási, fejlesztési tevékenységre javaslatot tesz, megvalósítását koordinálja.
  • Kialakítja a műszaki ellenőri tevékenység kereteit.
  • Kialakítja az alvállalkozók kiválasztási és minősítési rendszerét.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • műszaki szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (épületgépész, gépész, építő)
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • 2 év szakmai gyakorlat
  • szakterületre vonatkozó jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. október 26.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő