www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakértő

  • A hirdetés 1278 napja lejárt

 A MÁV Zrt. munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Közreműködik a MÁV Zrt. kezelésébe tartozó épületekkel, építményekkel kapcsolatos projektek gazdasági előkészítésében.
  • Kidolgozza és elemzi az építészeti, műszaki és gazdasági terveket. Részt vesz a projektek előkészítésében, a végrehajtás ellenőrzésében. Feladata a projekt gazdasági lezárása és értékelése.
  • Előkészíti a karbantartási tevékenységhez kapcsolódó közbeszerzési eljárást, az adatokat összegezi, dokumentálja.
  • Feladata a Területi Ingatlanirodák és Vagyonkezelés munkatársaival a rendszeres kapcsolattartás, együttműködés.
  • Egyeztet a MÁV Zrt. társszervezetei között a projektek előkészítési fázisától kezdődően a tervezés és megvalósítás igényeknek megfelelő teljesülése érdekében.
  • Figyelemmel kíséri a költség felhasználásokat és elkészti havi rendszerességgel a gazdasági beszámolókat.
  • Ellátja a szabványokkal és a szakirodalommal kapcsolatos feladatokat (megrendelések, nyilvántartások vezetése, könyvtár kezelése).
  • Összefogja a MÁV Zrt. tulajdonában és kezelésében lévő műemléki, illetve más védettség alatt lévő létesítményekkel kapcsolatos feladatokat, ezeket nyilvántartja és dokumentálja.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • 2 év szakmai gyakorlat
  • Szakterületre vonatkozó jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. április 24.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő