www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakelőadó (Szombathely)

  • A hirdetés 719 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság

szervezete munkatársat keres

 Ingatlankezelési szakelőadó  (Szombathely)

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Szakterületéhez kapcsolódó beruházási és felújítási munkák előkészítése, beruházási - Az ingatlankezelési és műszaki feladatokat ellátja, illetve koordinálja az alvállalkozók felé.
  • A szakterületével kapcsolatos szabályzatok, normák, tervek kidolgozásában előkészítő munkálatokkal közreműködik.
  • A területi mennyiségi felhasználások jelentéseit, kimutatásait elkészíti az üzemeltetés hatékonyságának elemzése érdekében. (fűtőanyag felhasználás, elektromos energia fajlagos képzése, nomináliák felderítése, energia megosztási táblák felülvizsgálata).
  • Közreműködik a MÁV Zrt. éves energiamérlegének összeállításában.
  • Területi Ingatlaniroda teljes területén energetikusi feladatok elvégzése (áram, gáz, víz).
  • Elemzéseket, összegző kimutatásokat készít a vezetői döntés támogatásához.
  • Kezeli az IKSZR és a MÁV LV Kft. diszpécseri rendszerét, a szabványossági jegyzőkönyveket kezeli, az abban megállapított hiányosságokra az intézkedést megteszi.
  • Felújítási, fejlesztési javaslatok kidolgozásában, megvalósításában részt vesz.
  • A MÁV Térinformatikai Rendszer - Ingatlangazdálkodási Modul (MTR-IGM) adatbázisának felügyelete, karbantartása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (műszaki szakirányú)
  • 2-3 év szakirányú szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

A munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 05.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő