www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakelőadó (Miskolc)

  • A hirdetés 642 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság

szervezete munkatársat keres

Ingatlankezelési szakelőadó
(Miskolc)

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Az ingatlankezelési és műszaki feladatokat ellátja, illetve koordinálja az alvállalkozók felé.
  • A szakterületével kapcsolatos szabályzatok, normák, tervek kidolgozásában előkészítő munkálatokkal közreműködik.
  • A területi mennyiségi felhasználások jelentéseit, kimutatásait elkészíti az üzemeltetés hatékonyságának elemzése érdekében.
  • A vízi közmű szerződéseket előkészíti, nyilvántartja, adatot szolgáltat.
  • Területi ingatlaniroda teljes területén energetikusi feladatok elvégzése - áram, gáz, táv hő, víz, kazánházak felügyelete.
  • Elemzéseket, összegző kimutatásokat készít a vezetői döntés támogatása érdekében és felügyeli a költségfelhasználást a éves költségterv betartásáért.
  • Kezeli az IKSZER és az IK Kft. diszpécseri rendszerét, a szabványossági jegyzőkönyveket kezeli, az abban megállapított hiányosságokra az intézkedést megteszi.
  • Felújítási, fejlesztési javaslatok kidolgozásában, megvalósításában részt vesz.
  •  A MÁV Térinformatikai Rendszer -Ingatlangazdálkodási Modul (MTR-IGM) adatbázisának felügyelete, karbantartása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (műszaki szakirányú)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • 2-3 év ingatlankezelésben szerzett szakmai tapasztalat

A munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 23.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő