www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakelőadó II. (Szombathely)

  • A hirdetés 1138 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Ellátja az ingatlankezelési és műszaki feladatokat, koordinál az alvállalkozók felé; előkészíti az alvállalkozói szerződéseket.
  • Részt vesz az alvállalkozók kiválasztási és minősítési rendszerének kidolgozásában.
  • Közreműködik a szakterületével kapcsolatos szabályzatok, normák, tervek kidolgozásában.
  • Elkészíti a területi mennyiségi felhasználások jelentéseit, kimutatásait.
  • A vízi közmű szerződéseket előkészíti, nyilvántartja, adatot szolgáltat.
  • A területi ingatlaniroda teljes területén energetikusi feladatokat végez (áram, gáz, táv hő, víz, kazánházak felügyelete).
  • Elemzéseket, összegző kimutatásokat készít, felügyeli a költségfelhasználást.
  • A szabványossági jegyzőkönyveket kezeli, az abban megállapított hiányosságokra intézkedést tesz.
  • Részt vesz a felújítási, fejlesztési javaslatok kidolgozásában, megvalósításában.
  • Felügyeli és karbantartja a vállalatnál alkalmazott ingatlangazdálkodási adatbázist.
  • HELP DESK rendszert kezel.

Követelmények:

  • műszaki szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek ismerete

Munkavégzési helye: Szombathely

Jelentkezési határidő: 2014. április 24.

Jelentkezési módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő