www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakelőadó I.

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatósága

munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Éves őrzés-védelmi terv elkészítése, megrendelések felügyelete, kapcsolattartás a vállalkozókkal.
  • A MÁV Zrt. tulajdonában és üzemeltetésében lévő gépjármű parkolók használatával kapcsolatos utasítás kidolgozása, parkolási engedélyek intézése.
  • Nemdohányzók védelmével kapcsolatos utasítás kidolgozása, karbantartása. Az előírások betartásának ellenőrzése.
  • Hó eltakarítási és síkosság mentesítési szabályzat központi koordinálása, előírások betartásának ellenőrzése.
  • A zöldterület karbantartás éves költségtervének összeállítása, felszólítások kezelése, megrendelt munkák felülvizsgálata, jóváhagyása.
  • Hulladékkezelési feladatok Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatóság szintű koordinálása.
  • Takarítási feladatokkal, takarító céggel kapcsolatos ügyek intézése.
  • A területi ingatlanirodák jelentéseinek, összegző kimutatásoknak, költségfelhasználásoknak összesítése.
  • A MÁV Térinformatikai Rendszer, Ingatlangazdálkodási Modul Helyiséggazdálkodási almodul szakmai felelőseként a felhasználó és fejlesztésoldali koordináció.
  • A MÁV Zrt. ingatlankezeléssel kapcsolatos koncepcióinak és egyéb szakértői anyagainak előkészítésében közreműködés

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú állami iskolai végzettség - műszaki szakirány
  • Felsőfokú szakirányú képesítés
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • 1-2 év szakmai gyakorlat
  • Szakterületre vonatkozó jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. október 13.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő