www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakelőadó I. (Budapest)

  • A hirdetés 1213 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Ellátja az ingatlankezelési és műszaki feladatokat, koordinál az alvállalkozók felé, ellenőrzi az alvállalkozói tevékenységet.
  • Elkészíti a területi mennyiségi felhasználások jelentéseit, kimutatásait.
  • A vízi közmű szerződéseket előkészíti, nyilvántartja, adatot szolgáltat.
  • A szabványossági jegyzőkönyveket kezeli, az abban megállapított hiányosságokra intézkedést tesz.
  • Adatot szolgáltat a felújítási, fejlesztési javaslatokhoz, tervekhez.
  • Felügyeli és karbantartja a vállalatnál alkalmazott ingatlangazdálkodási adatbázist.
  • HELP DESK rendszert kezel.

Követelmények:

  • Középfokú állami iskolai végzettség és felsőfokú vasúti vagy azzal egyenértékű szakmai végzettség
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek ismerete

Munkavégzési helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. április 24.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi  e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő