www.cvonline.hu

Ingatlankezelési asszisztens

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1051069

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerületi irodaház

Az Ön feladata:

• bérleti szerződések előkészítése, bérleményekkel kapcsolatos elszámolások

• ingatlanokkal kapcsolatos dokumentumok kezelése, adatrögzítés ingatlankezelő rendszerbe, adatok egyeztetése

• általános adminisztrációs feladatok (irodavezetés, adatnyilvántartás); utazásszervezés, időpont-egyeztetés

• rendszeres kapcsolattartás a német központtal

• prezentációk előkészítése (német nyelven)

• fordítás

• megrendelések előkészítése

• számlaellenőrzés

• a szakterülethez kapcsolódó projektekben való részvétel

Az Ön profilja:

• sikeresen lezárt műszaki, vagy gazdasági főiskolai / egyetemi tanulmányok

• felsőfokú német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

• magas szintű MS Office-ismeretek (kiváltképp Excel); SAP ismeret előny

• átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képesség

• jó kommunikációs készség

• önálló munkavégzés, határozott fellépés

• átlagon felüli elhivatottság

• fiatalos, dinamikus személyiség

• csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

• kiemelkedő jövedelem

• változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban

• a betanulási időszak alatt tapasztalt kollégáink segítik szakmai fejlődését

• fiatalos légkör

• étkezési kártya, Erzsébet-utalvány, Lidl egészségbiztosítás

• 100 %-os utazási támogatás a tömegközlekedésre

• egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség

Jelentkezni az alábbi linken lehet:

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió