Megbízható, fejlődésben lévő ingatlanközvetítő cég keresi új vezetőjét

a Kelet-pesti irodájába

INGATLANIRODA VEZETŐ
(HF 11-7770)

pozícióba.

Az irodavezető felelős az iroda nyereséges működtetéséért, az iroda által bonyolított új eladó ingatlan szerződések megkötéséért és az ingatlan értékesítések létrehozásáért.

EGYÉB FELADATAI

  • Az ingatlan iroda tevékenységének szervezése, összehangolása
  • Az ingatlan referensek munkájának segítése
  • Az új belépő referensek betanítása
  • A referensek tréningjeinek szervezése, vezetése
  • Páros látogatások
  • Szerződések előkészítése, áttekintése, értelmezése, egyeztetés az ügyvezető igazgatóval
  • Havi tevékenység összefoglalása
  • Cégen belüli kapcsolattartás a felettesekkel, a pénzügyi és HR osztályokkal
  • Egyéb adódó vezetői feladatok

ELVÁRÁSOK

  • Ingatlan szakmában szerzett tapasztalat
  • Jogosultság az ingatlanközvetítői névjegyzékbe való bejegyzésre vagy hajlandóság a jogosultság megszerzésére
  • Számlaképesség
  • Vezetői tapasztalat előny, de nem elvárás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Nyugodt kollegiális légkör
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

EGYÉB

  • Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület
  • Munkakezdés: akár azonnal

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7770” referenciaszám
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése