Megbízható, fejlődésben lévő ingatlanközvetítő cég keresi új vezetőjét

a Kelet-pesti irodájába

INGATLANIroda vezető

(HF 11-7716)

pozícióba.

Az irodavezető felelős az iroda nyereséges működtetéséért, az iroda által bonyolított új eladó ingatlan szerződések megkötéséért és az ingatlan értékesítések létrehozásáért.

EGYÉB FELADATAI

  • Az ingatlan iroda tevékenységének szervezése, összehangolása,
  • Az ingatlan referensek munkájának segítése,
  • Az új belépő referensek betanítása,
  • A referensek tréningjeinek szervezése, vezetése,
  • Páros látogatások,
  • Szerződések előkészítése, áttekintése, értelmezése, egyeztetés az ügyvezető igazgatóval,
  • Havi tevékenység összefoglalása,
  • Cégen belüli kapcsolattartás a felettesekkel, a pénzügyi és HR osztályokkal,
  • Egyéb adódó vezetői feladatok.

ELVÁRÁSOK

  • Ingatlan szakmában szerzett tapasztalat,
  • Jogosultság az ingatlanközvetítői névjegyzékbe való bejegyzésre vagy hajlandóság a jogosultság megszerzésére,
  • Számlaképesség,
  • Vezetői tapasztalat előny, de nem elvárás.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Nyugodt kollegiális légkör,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

EGYÉB

  • Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7716” referenciaszám

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda