www.cvonline.hu

Ingatlanhasznosítási koordinátor

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatósága

munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Koordinálja és ellenőrzi az elfogadott ingatlangazdálkodási stratégia végrehajtását és javaslatot tesz a végrehajtáshoz szükséges szervezeti- szabályozási-és döntési hatáskörök módosítására.
  • Koordinálja a MÁV Zrt. portfoliójához tartozó társaságok működéséhez és fejlesztéséhez szükséges ingatlanokkal való helyiség-, terület- és létesítménygazdálkodást.
  • Koordinálja a nem kiskereskedelmi célú ingatlanok bérbeadásra való kijelölését.
  • Közreműködik az ingatlan-bérbeadásból származó, nem kiskereskedelmi célú ingatlanokból származó bevételi terv és az évközi és éves szakmai beszámolók összeállításában.
  • Részt vesz az egyes kiemelt ingatlanok egyedi hasznosításának előkészítésében.
  • Koordinálja a területi szervezetek ingatlanhasznosítási tevékenységét.
  • Irányítja és koordinálja a társ szakterületek által készített vezetői előterjesztések véleményezését ingatlangazdálkodási szempontok alapján.
  • Elemzi és értékeli a döntésekhez szükséges szakmai anyagokat. Beszámolókat, előterjesztéseket készít az igazgatói döntések meghozatalának elősegítése érdekében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú  állami iskolai végzettség – műszaki és/vagy gazdasági és/vagy jogi szakirány
  • állami végzettségtől eltérő posztgraduális képzettség előnyt jelent
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • 5-8 év szakmai gyakorlat
  • Szakterületre vonatkozó jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. október 13.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldésével az alábbi e-mail címre

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő