www.cvonline.hu

Ingatlanhasznosítási koordinátor- Budapest

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

 A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatósága

munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Koordinálja és ellenőrzi az Igazgatóság által elfogadott ingatlangazdálkodási stratégia végrehajtását és javaslatot tesz a végrehajtáshoz szükséges szervezeti- szabályozási-és döntési hatáskörök módosítására.
  • Irányítja és koordinálja a területi szervezetek ingatlanhasznosítási tevékenységét.
  • Irányítja és koordinálja a vezetői előterjesztések véleményezését ingatlangazdálkodási szempontok alapján.
  • Elemzi és értékeli a döntésekhez szükséges szakmai anyagokat. Beszámolókat, előterjesztéseket készít az igazgatói döntések meghozatalának elősegítése érdekében.
  • Közreműködik az ingatlanhasznosítás fejlesztési irányainak kijelölésével kapcsolatos előkészítő munkában, az egyes ingatlancsoportokkal kapcsolatos hasznosítási programok elkészítésében.
  • Részt vesz az egyes kiemelt ingatlanok egyedi hasznosításának előkészítésében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • 5-8 év szakmai gyakorlat
  • szakterületre vonatkozó jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. június 09.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő