www.cvonline.hu

Ingatlangazdálkodási szakértő

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

ingatlangazdálkodási szakértő

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • bérleti szerződések megkötése, gondozása, lejáró szerződések újrakötése
  • kapcsolattartás bérbeadókkal, bérlőkkel
  • ingatlanok hasznosítása, értékesítése, bérbeadása
  • ingatlanokkal kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése, elemzések készítése, adatszolgáltatás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • szakmai gyakorlat ingatlangazdálkodási területen
  • eredményorientált szemlélet
  • aktív munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magasfokú számítástechnikai ismeret (excel, ppt)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség
  • lojalitás

Előny:

  • ingatlanértékelői, értékbecslői, ingatlankezelői, társasházkezelői képzettség
  • SAP terén szerzett gyakorlat
  • multinacionális cégnél szerzett gyakorlat

Jelentkezési határidő: 2016. január 22.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Építés / Ingatlan
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő