www.cvonline.hu

Ingatlangazdálkodási munkatárs

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 929665

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Budapestre a III. kerületi központi irodaházunkba a következő pozícióba keresünk munkatársat:

INGATLANGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS

Az Ön feladata

  • több hónapos magyarországi betanulás után üzleteink és egyéb ingatlanaink ingatlangazdálkodási és ingatlankezelési feladatainak koordinálása
  • gazdaságossági számítások, elemzések készítése
  • döntés-előkészítő anyagok összeállítása az ügyvezetés részére
  • vállalkozói szerződések előkészítése, megkötése
  • kapcsolattartás társosztályokkal, szolgáltatókkal, valamint az anyacéggel
  • projektek teljes körű lebonyolítása
  • fentieket támogató ügyviteli szoftverek kezelése, illetve ezek adminisztrátori feladatainak ellátása

Az Ön profilja

  • sikeresen lezárt műszaki, vagy gazdasági főiskolai / egyetemi tanulmányok, (építész-/építőmérnöki, település-/városfejlesztő mérnök végzettség előny)
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • kiváló MS Excel ismeret
  • átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képesség
  • analitikus gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • átlagon felüli elhivatottság
  • fiatalos, dinamikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • semleges cégautó, privát használatra is
  • kimagasló jövedelem
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • a betanulási időszak alatt tapasztalt kollégáink segítik szakmai fejlődését
  • étkezési jegy és Erzsébet-utalvány (a belépés és kilépés nem járó juttatás)

 Jelentkezni lehet:

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését töltse ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát is!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja