www.cvonline.hu

INGATLANFEJLESZTÉSI PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Header

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság munkatársat keres

munkakörre.

Feladatok:

Az ingatlan beruházási és fejlesztési projektek vonatkozásában

•    a számlázási és utalványozási feladatok ellátása: a számlák tartalmának ellenőrzése, majd ezt követően a pénzügyi előírásoknak megfelelően kezelése,
•    a beruházásokkal kapcsolatos SAP és utalványozási feladatok elvégzése,
•    közreműködés a szakterület illetékességi körébe tartozó, ingatlanokat érintő számlák nyilvántartásában, további illetékes igazgatóságra történő továbbításában,
•    a fejlesztési projektekhez kapcsolódó gazdasági és pénzügyi jelentések elkészítése,
•    közreműködés a szakterület feladatkörébe tartozó ingatlanfejlesztési beruházásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzésében,
•    a folyamatban lévő egyéb projektek pénzügyi vonatkozású feladatainak ellátása.

Jelentkezési feltételek:
•    felsőfokú vagy középfokú pénzügyi végzettség,
•    releváns területen szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat,
•    felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Elvárások:
•    megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
•    nagy munkabírás, terhelhetőség,
•    pontosság, határidők tartása.

Előnyt jelent:
•    projektmunkában való jártasság,
•    mérlegképes könyvelői végzettség,
•    SAP ismeretek

Amit kínálunk:
•    részvétel egy dinamikusan működő, rugalmas csapat tevékenységében,
•    versenyképes juttatási csomag,
•    hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk részletes szakmai önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címen. Jelentkezésekor kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét („Ingatlanfejlesztési pénzügyi ügyintéző”).

Jelentkezési anyagát bizalmasan kezeljük!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Közigazgatás / Államigazgatás, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest