www.cvonline.hu

Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat

INGATLANFEJLESZTÉSI MŰSZAKI PROJEKTVEZETŐ
(HF 11-7901)

pozícióba.

Feladatok:

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése és kiértékelése, projekt költségvetés készítése
  • Egyeztetés a szaktervezőkkel, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal
  • Döntés-előkészítő anyagok elkészítése ingatlanfejlesztési területen
  • Telepítések, kivitelezések folyamatos műszaki támogatása
  • Műszaki adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: építészmérnök/építőmérnök)
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus, fiatal csapat

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7901"-as referenciaszám és a pozíció  feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu