www.cvonline.hu

INGATLANFEJLESZTÉSI ASSZISZTENS

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Header

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság munkatársat keres

munkakörre.

Feladatok:

Az ingatlan beruházási és fejlesztési projektek vonatkozásában

•    közreműködés az akciótervek végrehajtásában, a határidők nyomon követésében,
•    kapcsolattartás a projektben részt vevő szakterületekkel,
•    információnyújtás a projektekkel kapcsolatos feladatokról,
•    közreműködés a fejlesztési projektek megvalósítására irányuló adminisztratív feladatok végrehajtásában,
•    részvétel a döntéshozók számára készülő feladatok összeállításában, különös tekintettel a kiemelt és a  belső szakmai projektekhez kapcsolódó tárgyalási felkészítő dokumentációkra, előterjesztésekre,
•    részvétel a beruházási projektekre vonatkozó információk összegyűjtésében és rendszerezésében.

Jelentkezési feltételek:
•    felsőfokú végzettség,
•    releváns területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
•    felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Elvárások:
•    megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
•    nagy munkabírás, terhelhetőség,
•    pontosság, határidők tartása.

Előnyt jelent:
•    SAP ismeretek

Amit kínálunk:
•    részvétel egy dinamikusan működő, rugalmas csapat tevékenységében,
•    versenyképes juttatási csomag,
•    hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk részletes szakmai önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címen. Jelentkezésekor kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét („Ingatlanfejlesztési asszisztens”).

Jelentkezési anyagát bizalmasan kezeljük!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Építés / Ingatlan, Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest