www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 736 napja lejárt

ÖNÁLLÓAN MAGADÉRT!

Meguntad már, hogy másoktól függsz? Szeretnél néha napközben is kicsit kiszakadni a munkából? Eleged van már abból, hogy a túlóráidat nem fizetik meg? Tisztességgel dolgozol, a legjobb tudásod szerint, de nem béreznek ennek megfelelően?

Többször gondolkodtál már a váltáson, de nem vagy biztos abban, hogy Neked való az értékesítési lét?

Megértelek, az elmúlt évek alatt számtalan értékesítőt képeztem. Tudom, mi kell ahhoz, hogy biztonságban érezd magad és tudom, mitől megy jól annak, aki sikeres. A jó hírem az, hogy képes vagyok erre megtanítani Téged is, ha megfelelőnek ítélem a hozzáállásodat!

Bővítettük területünket, ezért új Kollégákat keresek! Minden korosztályból szívesen várom a jelentkezőket, hiszen jelenlegi csapatunkban a 22 évesektől egészen az 50 évesekig mindenki megtalálható.

A Duna House képzési rendszere és az értékesítők képzésében lévő tapasztalatom, együttesen garantálják, hogy akkor is sikeressé válhatsz ezen a területen, ha még soha nem dolgoztál

értékesítőként.

Lendületes, munkát szerető embereket keresek, hogy kiaknázhassuk régi és új területeinket. Jelenleg a IX. és a X. kerületbe valamint Gyömrőre keresek új kollégákat.

Leendő Értékesítők feladatai:

  • eladókkal való kapcsolatfelvétel
  • eladó ingatlanok feltérképezése
  • eladó ingatlanok megtekintése
  • ingatlanok adatbázisba történő felvétele
  • értékesítési terv kidolgozása és lekövetése
  • kapcsolattartás az eladóval
  • ingatlanok hirdetése
  • vevők kiszolgálása
  • ingatlanok kiajánlása

Lakni, mindenkinek kell valahol! Ha Te is szeretnél részt venni abban, hogy otthont teremtesz másoknak és ezzel még pénzt is keresel, akkor jelentkezz.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és bővebb tájékoztatást szeretne kapni, akkor az önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje, a pozíció megjelölésével. Jöjjön el egy interjúra és döntsük el együtt, hogy van-e helye ebben a szakmában.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő