www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 735 napja lejárt

Robbanás az ingatlanpiacon, robbanás a szakmában!

Szívesen dolgoznál egy olyan csapat tagjaként, ami a válság alatt is erősödni tudott? A piac 30%-al növekedett, most még inkább érdemes nálunk dolgozni! Csatlakozz hozzánk, legyél a munkatársunk!

Irodánk a Vár alatt az 1. kerületben a Mária téren van.

Így képzelünk el téged:

  • legyen minimum középfokú végzettséged
  • legyél céltudatos
  • akarj önállóan dolgozni
  • legyél jó problémamegoldó
  • legyél nyitott és emberközpontú
  • akarj folyamatosan fejlődni, akár karriert építeni
  • és korlátok nélkül magas jövedelemre szert tenni!

Természetesen mindenre megtanítunk, elindulásodat és fejlődésedet képzésekkel, mentori rendszerrel segítjük.

A feladatok melyet rád bíznánk:

  • az ingatlan adásvétel teljes lebonyolítása
  • ügyfelekkel kapcsolatépítés és kapcsolattartás
  • ingatlanok bemutatása
  • tárgyalások megszervezése és lebonyolítása

Jelentkezz hozzánk, várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre 2015. július 10-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő