www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 743 napja lejárt

KÜLFÖLDRE KÉSZÜLSZ?
NEM TALÁSZ MAGYARORSZÁGON LEHETŐSÉGET A TOVÁBB LÉPÉSHEZ?

GYERE ÉS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ ÉS NÁLUNK IS MEGKERESHETED AZT A PÉNZT AMIT ANGLIÁBAN KÍNÁLNAK!

MOST ÉRDEMES LÉPNI!
ÚJ LENDÜLET, ÚJ IRÁNY A DUNA HOUSE-NÁL!

Használd ki az ingatlanpiaci fellendülést és alapozd meg a jövőjdet!

A Duna House 2015-ben más sebességre kapcsolt az ingatlanértékesítés területén!

Mi nem egy hétköznapi átlagos csapat, MI a Duna House vagyunk, és ha egy ilyen lendületes közösségbe vágysz Te is, nem félsz a kihívásoktól, akkor várunk csapatunkba.

MI NEM ÁLLÁST KÍNÁLUNK, EGY LEHETŐSÉGET!
A jelenlegi gyors és rohanó világban minden ingatlanos franchise hálózat próbálja pozicionálni magát. Mi valóban elmondhatjuk Magunkról, hogy a legnagyobb és a legfejlődőképesebb hálózattal rendelkezünk az országban, elmondhatjuk Magunkról, hogy a legprofibbak vagyunk.

A Duna House több mint tíz éve meghatározó szerepet vállal az ingatlanpiacon. Gyere, és dolgozz Velünk a Duna House egyik legjobb irodájában Óbudán az Amfiteátrumnál! Ha hiszel magadban és szereted az embereket, rengeteg energiád van, nem akarsz alkalmazotti fizetésért dolgozni, olyan jövedelmet akarsz magadnak, ami arányos a befektetett energiáddal, hajlandó vagy tenni a céljaidért, akkor nálunk és velünk ezt elérheted!

„Csillag Tamás vagyok, már több, mint 10 éve foglalkozom ingatlanértékesítéssel, korábban 16 évet a vendéglátásban dolgoztam és innen értékeztem 2006-ba a Duna House-hoz. Cégünk, a DUNA HOUSE sikereinek szinte a kezdetétől részese voltam és mostanra elértük a piacvezető pozíciót. Értékesítőből irodai értékesítési vezető, majd franchise partner lettem. Ha van Benned ambíció, kitartás és szorgalom, ezt nálunk Te is elérheted!"

Feladataid lennének:
Új megbízások felkutatása;
Ingatlanvásárlók igényeinek felmérése és kielégítése;
Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás;
Eladók és vevők közötti közvetítés.

Mit kínálok?
Sosem látott lehetőséget, hogy megtaláld a számításod tapasztalatot, tudást, amit több mint 10 év alatt megszereztünk;
Neked már csak átadnunk kell profi irodai hátteret több mint 24,000 ingatlan országszerte keresztértékesítés a 120 saját irodában + számtalan együttmüködő partnerrel ;
Marketing hozzájárulást;
Mentori segítség.

Elvárásaink:
Pozitív kisugárzás;
Jó kommunikációs készség;
Dinamizmus;
Gyors gondolkodás,
Továbblépési ambíció,
Szorgalom.

TUDJUK, HOGY A VÁLTÁS NEHÉZ, CSAK HIT ÉS BÁTORSÁG KELL HOZZÁ!

TANULJ A LEGJOBBAKTÓL, VÁROM A PÁLYÁZATODAT!

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatodat (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben "Ingatlanértékesítő pályázat"-ként megjelölve. Kérjük motivációs leveledet közvetlenül az e-mail-be, önéletrajzát pedig csatolt word vagy pdf fájlba írd meg!

KEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!

Csillag Tamás
E-mail cím megjelenítése
06303371066

Elvárás

  • Pozitív kisugárzás
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamizmus
  • Gyors gondolkodás
  • Továbblépési ambíció
  • Szorgalom

Amit nyújtunk

  • Sosem látott lehetőséget, hogy megtaláld a számításod tapasztalatot, tudást, amit 10 év alatt megszereztünk
  • Neked már csak átadnunk kell profi irodai hátteret több mint 24,000 ingatlan országszerte keresztértékesítés a 120 saját irodában + számtalan együttmüködő partnerrel
  • Marketing hozzájárulást

Mentori segítség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő