www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 696 napja lejárt

Az Avatar Csoport körúti (valamint XI. és XIV. kerületi irodák) irodájának bővítésére, tapasztalattal rendelkező Ingatlanértékesítő (alkalmazotti, vagy vállalkozói jogviszony) munkatársat keres

Várjuk jelentkezését, ha:

  • értékesítési tapasztalattal rendelkik
  • sikerorientált, céltudatos személyiség
  • erős a kommunikációs és együttműködő készsége
  • tud önállóan és csapatban is dolgozni
  • rendelkezik felhasználói szintű informatikai tudással

Feladatai lesznek:

  • folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • személyes és telefonos ügyfélkezelés
  • ingatlanpiaci tanácsadás
  • adás-vételek koordinálása

Amit nyújtunk:

  • körúti, nagy üvegportálos iroda
  • innovatív képzési rendszer
  • alkalmazotti, vagy vállalkozói jogviszony
  • motiváló jutalékrendszer
  • céges telefon (a költségét mi álljuk)
  • ingyenes hirdetési lehetőségek akár 40 online felületen
  • remek csapat, kellemes légkör

Ami nálunk nincs:

  • asztalpénz
  • területi kötöttség
  • oktatási díj