www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 592 napja lejárt

A XVII. kerület és az agglomeráció (Maglód, Gyömrő, Pécel) környékére

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

kollégákat keresünk

Több éve sikeresen működő és a hamarosan nyitó irodánkba keresünk új kollégákat. Ez most a legjobb pillanat, hogy belevágjon ebbe az új szakmába. A felpörgő ingatlanpiacon most minden adott ahhoz, hogy átlagon felül keressen.

Feladatok:

  • új eladó ingatlanok megbízásba vétele
  • meglévő megbízások kezelése
  • új és meglévő vevőink kiszolgálása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség
  • üzleties megjelenés
  • talpraesettség
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • kötetlen időbeosztás
  • profi trénerektől való tanulás
  • átlagon felüli kereseti lehetőség
  • keresztértékesítés lehetősége
  • mentori rendszer
  • karrierszintben való előrejutás segítése, ami egyenlő a kereset növekedésével
  • kiváló infrastruktúra
  • segítőkész kollégák

Előny:

  • jogosítvány és saját autó

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és bővebb tájékoztatást szeretne kapni, akkor az önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje, a pozíció megjelölésével. Jöjjön el egy interjúra és döntsük el együtt, hogy van-e helye ebben a szakmában.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő