www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 687 napja lejárt

A Duna House a piacvezető ingatlanértékesítő újra a csepeliek szolgálatában!

Greff Róbert vagyok a csepeli Duna House iroda vezetője. Én 2014 augusztusban döntöttem el, hogy csatlakozom a legnagyobb magyarországi franchise hálózat csapatához, mert megláttam a lehetőséget, hogy változtassak korábbi életemen.

Amennyiben Te is változtatni akarsz a jelenlegi életeden, részese akarsz lenni egy új és friss, lendületes csapatnak, akkor gyere, várunk Csepelen a II.Rákóczi Ferenc út 93 szám alatti irodánkba!

Eladó és kiadó lakás és házak értékesítésére

INGATLANÉRTÉKESÍTŐT

keresünk

Feladatok:

  • új megbízások felkutatása
  • ingatlanvásárlók igényinek felmérése és kielégítése
  • meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • eladók és vevők közötti közvetítés

Amit kínálunk:

  • átlag feletti jövedelem
  • profi irodai hátteret és több mint 24,000 ingatlant országszerte
  • keresztértékesítést a 120 Duna House ingatlanirodával + számtalan egyműködő partnerrel és több hálózattal
  • karrierlehetőség
  • komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • rendszeres szakmai képzések

Elvárások:

  • igényes megjelenés
  • jó kommunikációs készség
  • középfokú végzettség
  • számítógép felhasználó szintű ismeret
  • terhelhetőség
  • teljes munkaidős állás
  • számlaképes vállalkozás

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad ezen munkakőr betöltésére, várjuk pályázatodat 2015 április 30-ig. (fénykép, motívációs levél, magyarnyelvű önéletrajz) a megadott e-mail címre, a tárgymezőbe „Ingatlanértékesítői pályázat”-ként megjelölve. Kérjük motívációs leveled közvetlenül az e-mailbe, önéletrajzod pedig csatolt world vagy pdf fájlba írd!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő